Logo

Gradezni parceli vo blizina na sportska sala Kumanovo

Број на оглас: 2772925 | Објавен на: 22.11.2020, 16:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2200 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам градежно земјиште (кп.бр.20147 и кп.бр.20145/4, вкупна површина од 2200м2) со намена за индивидуална градба.
Се наоѓаат наспроти спортската сала, од другата страна на река Кумановка.
Со една страна парцелите излегуваат директно на проектираните улица и шеталиште покрај реката.
Лице за контакт Светлана 070 774 302.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач