Logo

VW PASSAT B5.5 *NEUVEZUVAN*

Број на оглас: 2773040 | Објавен на: 13.04.2019, 01:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw Passat B5.5 2002-Neuvezuvan
1.9TDI 96KW(131ks)
6 brzini
Kilometri:***76.000km****
Vtor gazda
Kompletno servisiran so Vw/Audi delovi
Novi gumi Michelin
Bez nikakvi vlozuvanja vo nego

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач