Logo

Куфер GIVI E300NT2

Број на оглас: 2774570 | Објавен на: 29.09.2018, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 68 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Куфер GIVI E300NT2
Site mozeli so ceni moze da gi vidite na nasiot sajt
www.kupiskuter.mk
02/3111-131
070/306-729
cenite se od 2500 do 8200 den

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Купи Скутер.мк

Потврден огласувач