Logo

Motor Hamchi-Qvinci

Број на оглас: 2774587 | Објавен на: 16.01.2019, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2010

Модел: Hamachi

Километри: 10000

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Ekstra motor 200cc

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач