Logo

Luma Bravi i sajli za zastita na vasite milenici na 2 trkala

Број на оглас: 2774591 | Објавен на: 21.12.2018, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Site modeli so ceni i karakteristiki moze da gi vidite na nasiot sajt
www.kupiskuter.mk
T. 070 306 729 / 02 3111-131
Luma е европски специјалист за моторцикли и безбедност на велосипеди. Најдобро прилагоден за заштита од кражба на вашите возила. Со најновите материјали, развиени заедно со истражувачки центри, кои се залагаат за најсложените европски стандардизациски тестови. Со привлечни дизајни, кои произлегуваат од нашата соработка со престижни меѓународни студија, кои се во чекор со најновите трендови, без да се жртвува ергономијата за лесна и безбедна употреба и транспорт.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Купи Скутер.мк

Потврден огласувач