Logo

SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ PEDAGOSKA

Број на оглас: 2774727 | Објавен на: 10.06.2019, 08:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 89 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југозапад

Цена: 350 €
390 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kompletno namesten stan kaj pedagoska karsi Astera stanot e trosoben 89m2.Kontakt na ovoj broj 071 25 26 25 (dolniot broj e nevaliden)

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 ///////

Потврден огласувач