Logo

SE PRODAVA NOV AZUMI A50LT .. EFTINO..

Број на оглас: 2774866 | Објавен на: 29.01.2018, 15:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: AZUMI

Боја: Black

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e nov vo kutija za cena barajte na : 078 298 840 ke se dogovoreme ..

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Kochani