Logo

VW POLO Classic moze i zamena

Број на оглас: 2774895 | Објавен на: 20.05.2018, 14:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VW POLO Classic

 goce

Потврден огласувач