Logo

Se izdava apartman

Број на оглас: 2775078 | Објавен на: 10.07.2020, 11:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 25 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Izdavam apartman na podolg vremenski period.tel.077752555

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Slavica

Потврден огласувач