Logo

Daewoo Nubira 1.6 Delovi

Број на оглас: 2775141 | Објавен на: 09.11.2019, 06:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Nubira

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Nubira.Pracam po kargo.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 jovan

Потврден огласувач