Logo

Se prodava Huawei P10 lite

Број на оглас: 2775233 | Објавен на: 29.01.2018, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P10 LITE

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 200 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava chisto nov Huawei P10 Lite telefonot e kupen pred 2 meseci pod garancija e nema ni prashinka na nego ima zashtitna maska,polnach, kutija i slushalki telefonot e ekstra

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач