Logo

SE PRODAVA STAN SKORO NOV MNOGU MALKU ZEVEANO VO NEGO

Број на оглас: 2775579 | Објавен на: 18.03.2018, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 53 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2014

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: Dimo Hazi Dimov kisela voda

Цена: 1.050 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA STAN NA ULICA DIMO HAZI DIMOV KISELA VODA VO BLIZINA DO SAMPIONCE SO SOPSTVENO PARNO NA STRUJA IMA DNEVNA SO KUJNA I DVE SPALNI BANJA I BALKON SO IMOTEN LIST

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Miso

Потврден огласувач