Logo

PEZO 106 1.5 DISEL

Број на оглас: 2775719 | Објавен на: 19.09.2018, 17:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 106

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


registrirano do 8.2018.Karoseriski super motor prednica trap super.Rasipan bos

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач