Logo

Golf Plus 5, 2005 god

Број на оглас: 2776266 | Објавен на: 02.04.2020, 17:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.049 €

5.099 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 plus, vo odlicna sostojba, napraven servis, i registriran do 11 mesec 2020 god.Full oprema. tel.za kontakt 078/342-184

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач