Logo

вазни за дворови

Број на оглас: 2776384 | Објавен на: 19.05.2018, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Изработувам големи и мали вазни за вашите дворови и домови.За повеќе информации посетете ја мојата фб страница https://www.facebook.com/aleksooooo/
Иначе се бетонски.Повелете разгледајте ги.Цената е за вазната што е како дрво,иначе камената е 800

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач