Logo

SE IZNAJMUVA STAN

Број на оглас: 2776615 | Објавен на: 11.02.2019, 23:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1990

Година на реновирање: 2011

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: Marshal Tito 168/2-3, Gevgelija

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva renoviran i kompletno namesten dvosoben stan od 60 m2 vo strogiot centar na Gevgelija (zgrada vo GTC na 2-ri sprat) so klima ured i vgradeno podno greenje, opremen so internet i kablovska televizija, vseliv od mesec mart. Cena po dogovor! Telefon: 070/392-269.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач