Logo

Prodavam Mercedes odlicno cuvan !!!

Број на оглас: 2776678 | Објавен на: 18.09.2020, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 4.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e extra socuvan ,
bez nikakva maana vredi da se vidi !
cena so dogovor !

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Pek-Trans Dooel (претпријатие)

Потврден огласувач