Logo

Se prodava printer za Nokti

Број на оглас: 2777134 | Објавен на: 21.09.2018, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


Prodavam malku koristen printer za nokti povolno, so + 10 lakovi za podloga za printanje.
Cena po dogovor

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Мирко