Logo

Kombinirka

Број на оглас: 2777713 | Објавен на: 21.05.2018, 12:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.200 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Kombinirka italjanska malku koristena.Masinata e so predrezac i titanium na lInearot.So masinata dobivate i aspirator gratis za vednas da funkcionirate!

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач