Logo

Audi a6 2.7tdi quatro

Број на оглас: 2778032 | Објавен на: 01.03.2019, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Цена: 7.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba ne uvezuvana so servisna kniska realni 250 000km,s-line model so navigacija!
Registrirano do-19.03.2019g

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 aaaaa

Потврден огласувач