Logo

IBIZA 1.9 SDI

Број на оглас: 2778033 | Објавен на: 02.05.2019, 08:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Зачуван СЕАТ со одличен мотор и каросерија. Мала потрошувачка, клима нема. Прифаќам замена.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Zoran

Потврден огласувач