Logo

HUAWEI P 8 Nov

Број на оглас: 2778989 | Објавен на: 16.02.2018, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P8

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 8.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo ekstra sostojba bes nitu edna grebnatinka
Za seriozni kupci
Bez zameni

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач