Logo

Prodavam Alfa156 2,4jtd ili menuvam

Број на оглас: 2779443 | Објавен на: 25.11.2018, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Menuvam za golf 4benzin ili dizel ili drugo

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач