Logo

Graficka karta Nvidia 256 mb,cd rom,mrezna karta

Број на оглас: 2779807 | Објавен на: 10.09.2018, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat vo odlicna sostojba.mreznata karta ne e koristena.
GRAFICKA PRODADENA..

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Gjorgji

Потврден огласувач