Logo

VW Touran 2.0 TDI

Број на оглас: 2779876 | Објавен на: 22.02.2020, 18:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vetura esht ne gjendje e regullt. Vetura eshte me DSG ndrim shpejtesie, dritare elektronike, board kompjuter, klimë etj.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Xhemil