Logo

Adapter za CLAAS 5 Reden

Број на оглас: 2780021 | Објавен на: 06.06.2019, 15:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Adapter za pcenka 5 reden kapelo vo odlicna sostojba. petiot red se sobira za transport.tel:071 586 301 071 586 301

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач