Logo

Detska soba

Број на оглас: 2780124 | Објавен на: 15.03.2018, 19:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Вид на оглас: Се продава


Prodavam detska so ba so dve kreveta mallce koristena tel 078347370.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 albin