Logo

трактор во добра состојба

Број на оглас: 2780590 | Објавен на: 20.07.2018, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


трактор

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач