Logo

Часови по физика

Број на оглас: 2780774 | Објавен на: 14.10.2018, 23:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Часови по физика во вашиот дом.Решавање на задачи.Учење на лекции.Изработка на семинарски работи есеји ,проектни задачи.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Зоран Нешевски

Потврден огласувач