Logo

Otkup na Mobil i od brendot Huawei, samsung

Број на оглас: 2781464 | Објавен на: 04.08.2018, 08:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Jf

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Nov ili malku koristeni
078304873

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 zvonko

Потврден огласувач