Logo

NAOCARI KAMERA

Број на оглас: 2781558 | Објавен на: 09.11.2018, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.499 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


Наочари со камера кој снимаат,сликаат и пренесуваат звук
HD снимка
Наочарите подржуваат SD картичка до 32 ГБ
Цена 1.899 ден.
Праќам по брза пошта
Контакт тел 070-288-106

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач