Logo

Mining Rig / За Копање криптовалути

Број на оглас: 2781707 | Објавен на: 01.04.2019, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 2 мајнинг рига со по 6 рх 570 Пулс 4гб, и двата се по 2х700вати напојувања
и плочи z270ки
350 mh/s стабилно од двата
Цена 750еу по риг

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Благој

Потврден огласувач