Logo

Zvucnik i pojavacalo kenwood

Број на оглас: 2781717 | Објавен на: 11.10.2018, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Zvucnik bonbona i pojacalo za vo bagaznik za pogluvi lugje taman e. ne e mn koristeno.so cist zvuk na najgolemo opteretuvanje staklo 070682191 Muti cena po dogovor

 Валандово

Прати Е-Маил

 Sead

Потврден огласувач