Logo

Skali drveni

Број на оглас: 2781804 | Објавен на: 12.01.2019, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Skalite se dzam novi.
Dimenziite se sledni:
130cm na 37cm

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Виктор

Потврден огласувач