Logo

Prodavam plac evtino

Број на оглас: 2781850 | Објавен на: 06.07.2020, 07:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 930 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 6.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac vo atarot na D.Sonje do ulica so imoten list 1145 k.p 3252 cena 6000e 930m2 MOB. 078 277 937 Nema gradski vodovod nema struja a ni kanalizacija zatoa e tolku pari.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Skopje C.C

Потврден огласувач