Logo

CASOVNIK SO SKRIENA KAMERA

Број на оглас: 2781885 | Објавен на: 10.03.2019, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Часовник со скриена камера. Во часовникот се става SD картица на која часовникот снима. Часовникот снима видео и звук
Праќам по Курир Брза Пошта
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=IWNoKF1t2Ik
Цена 1.999 ден

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач