Logo

Otunje Plac

Број на оглас: 2782087 | Објавен на: 20.02.2020, 20:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1500 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: По Договор

7 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo s.Otunje,tetovo Sar Planina so pogled na Tetovo i Polog

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач