Logo

Атомизер Atomizer - Atomajzer za MOD - Elektronska Cigara

Број на оглас: 2782092 | Објавен на: 29.11.2018, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Вид на оглас: Се продава


Одговара за МОД и други врсти Електронски Цигари... Комплетен со глава греач, а греачите потоа се продаваат по цена од 205 денари..

Атомајзерот е Нов.

Можна е и достава на рака низ цела Македонија со доплата 150 ден

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач