Logo

APARATCE ZA OSTETEN SLUH

Број на оглас: 2782200 | Објавен на: 17.04.2019, 23:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.199 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Помагала за оштетен слух

Вид на оглас: Се продава


Високо квалитетни апаратчиња за лица со оштетен слух. Апаратчињата се со минијатура големина, помали од бубица сосем дискретни и незабележливи. Со апаратчето иде футрола, батерија за напојување како и проспект.
Праќам по брза пошта
Контакт тел 070-288-106

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач