Logo

Спрат од куќа

Број на оглас: 2782201 | Објавен на: 03.05.2020, 12:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 70 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 250 m²

Тип на домот: Половина куќа

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Плавица бр. 33

Цена: 18.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава спрат од куќа со површина од 70m2, дворна површина од 250m2 и подрумски простории од 50m2.

Куќата се наоѓа на улица Плавица (на 200м од Аква паркот во Пробиштип).

Куќата може да се разгледа во секое време:

Контакт инфо:
070/438-762 Мики
078/331-678 Санде

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 МЦ Системи

Потврден огласувач