Logo

bmw 525 tds

Број на оглас: 2782479 | Објавен на: 01.12.2018, 21:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Цена: 1.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 525 TDS, DIZEL.
REGISTRIRANO CELA GODINA.
PALI VOZI.
bez zameni

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 robert

Потврден огласувач