Logo

SLEP SLUZBA --- POMOS NA PAT 071 355 590

Број на оглас: 2782578 | Објавен на: 17.02.2020, 13:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


SLEP SLUZBA BANANA -24/7
Prevoz na vozila vo drzavata i vo stranstvo
.Najpovolni ceni brza i kvalitetna usluga.
Vrsime iznajmuvajne na prikolici ------------
071 355 590 071 355 590

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 VW

Потврден огласувач