Logo

СЕ ПРОДАВА СТАН!!!

Број на оглас: 2782888 | Објавен на: 05.02.2018, 13:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 36 m²

Греење: Нема

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: УЛ.4-ТИ ЈУЛИ 188/13-20

Цена: 27.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава еднособен стан во одлична состојба,со прекрасен распоред,балкон и подрум во ламелите во зградата кај ЖИТО КАРАОРМАН.За подетални информации контактирајте не на бројот
078 833 217
Цена по договор.

 Радован