Logo

Prodavan mercedes E 270 classic

Број на оглас: 2782958 | Објавен на: 17.05.2018, 03:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 270

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kollata e vo dobra sostojba vredi da se vidi mozna e zamena za povece informaci javete se na ovoj broj
072-210-862
072-210-862
072-210-862

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Bledi

Потврден огласувач