Logo

Metalen camec so novo dno 4.5m

Број на оглас: 2783124 | Објавен на: 31.03.2018, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 480 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Metalen camec so novo dno 4.5m, so vesla, spremen za upotreba


MITKO : 078/477-789

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Angel Peltekovski