Logo

TELEFON ALKATEL PIXI 4 KAKO NOV !!!

Број на оглас: 2783366 | Објавен на: 15.06.2018, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: Pixi 4

Боја: Black

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 2.500 МКД
3.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


-ALKATEL PIXI 4 MALKU KORISTEN.
-TELEFONOT E DOBRO SOCUVAN.
-BATERIJA DRZE 2 - 3 DENA.
-TELEFONOT RABOTE NA SITE KARTICKI.
-BEZ ZAMENI !!!

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач