Logo

Samsung s5

Број на оглас: 2783438 | Објавен на: 18.05.2018, 22:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S5

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 7.300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava SAMSUNG S5 vo odlicna sostojba bez nikakov porblem...
So nego ima polnac i slusalki original..
Cena... po dogovor...
Info...071 315 383

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Kazim Demirovski

Потврден огласувач