Logo

Продавам 2 стана во Кисела Вода поволно

Број на оглас: 2783538 | Објавен на: 05.02.2018, 21:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Централно

Спрат: Поткровје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2006

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: ул,, Доситеј Обрадовиќ" 14

Цена: 52.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам поволно два стана во Кисела Вода на ул Доситеј Обрадовиќ бр.14 веднаш до школото Партеније Зогравски (старо Ѓуро Салај).
Становите се на поткровје со квадратура од 70 м2 и се во два посебни влеза.
Постои можност за спојување на становите.
Зградата е вселена 2006 година со демит фасада,а становите се со ориентација северо-запад.Становите се 750 ЕУР м2
тел.070/221-032

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Nenad

Потврден огласувач