Logo

ПРОДАВАМ ЛОЗЈЕ

Број на оглас: 2783580 | Објавен на: 21.02.2020, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


-ПРОДАВАМ ЛОЗЈЕ НА 500 МЕТРИ ОД ГРАДОТ,НА СОПОТСКИ ПАТ СО ПОВРШИНА ОД 2000 М2 И ОБЕЗБЕДЕН ПРИСТАП
-МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА ГРАДСКИ ВОДОВОД
-ГОДИШНО ОД СУБВЕНЦИИ ОКОЛУ 9000 ДЕНАРИ
-ЦЕНА ПО ДОГОВОР
-ИНФО ТЕЛ 078/253-405

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Ч.Л.

Потврден огласувач