Logo

Huawei P8 Lite

Број на оглас: 2783649 | Објавен на: 11.03.2018, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: p8 lite

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 3.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Опис:
➤Телефонот е солидно сочуван
➤Прима сите картички
➤Батерија држи 1ден

Додатоци:
➤Полнач
➤Заштитна маска

ЗАБЕЛЕШКА!!(WiFi не му работи)

Конфигурации:
➤13.0MP задна камера
➤5.0MP предна камера
➤2.0GB Рам
➤Дисплеј 5.0инчен
➤Внатрешна меморија 16GB
➤Процесор Octa-core 1.2 GHz Cortex-A53 Андроид 6.0 (Marshmallow)

➤Достава вршиме низ цела Македонија со опција преглед и тест на телефонот пред да го платите

❌Замени не правиме

Огласи од: Мобилни Телефони

Мобилни Телефони

Крива Паланка

Станете Премиум член

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Мобилни Телефони

Потврден огласувач